OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UKS "Sparta" Chobienia
w roku szkolnym 2010/2011
UNIHOKEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH STREFY LEGNICKIEJ W UNIHOKEJU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
SKŁAD DRUŻYNY:
Anita Czech, Paulina Pieczkiewicz, Andżelika Pasternak, Tomasz Maćków, Czuba Wojciech, Maciejewski Wojciech, Jagodziński Sebastian, Bartosz Konopacki
GRĘBOCICE PAŹDZIERNIK 2010
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH POWIATU LUBIN W UNIHOKEJU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
SKŁAD DRUŻYNY:
Anita Czech, Paulina Pieczkiewicz, Andżelika Pasternak, Tomasz Maćków, Czuba Wojciech, Maciejewski Wojciech, Jagodziński Sebastian, Bartosz Konopacki, Ernest Adamek
Lubin listopad 2010
W MISTRZOSTWACH POWIATU LUBIN W UNIHOKEJU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
SKŁAD DRUŻYNY:
Anita Czech, Paulina Pieczkiewicz, Andżelika Pasternak, Tomasz Maćków, Czuba Wojciech, Maciejewski Wojciech, Jagodziński Sebastian, Bartosz Konopacki, Ernest Adamek
Lubin listopad 2010
GIMNAZJUM
II MIEJSCE
W DOLNOŚLĄSKIEJ GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
WROCŁAW LISTOPAD 2010
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH STREFY LEGNICKIEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
LUBIN PAŹDZIERNIK 2010
II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH POWIATU LUBIN W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
LUBIN LISTOPAD 2010
SKŁAD DRUŻYNY:
Kozłowski Wojciech, Zagórski Marcin, Mandat Dariusz, Zarzycki Dominik, Zięciak Krzysztof, Siwak Mateusz, Maciej Bagiński, Pelc Paweł
W MISTRZOSTWACH POWIATU LUBIN W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
LUBIN LISTOPAD 2010
SKŁAD DRUŻYNY:
Kozłowski Wojciech, Zagórski Marcin, Mandat Dariusz, Zarzycki Dominik, Zięciak Krzysztof, Siwak Mateusz, Maciej Bagiński, Pelc Paweł
BADMINTON
SZKOŁA PODSTAWOWA
III MIEJSCE
W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
WROCŁAW LISTOPAD 2010
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH STREFY LEGNICKIEJ W BADMINTONIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ZŁOTORYJA PAŹDZIERNIK 2010
SKŁAD DRUŻYNY:
Anita Czech, Sowa Dominika , Tomasz Maćków, Ernest Adamek
GIMNAZJUM
GIMNAZJUM
IX MIEJSCE
W DOLNOŚLĄSKIEJ GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE
WROCŁAW LISTOPAD 2010
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH STREFY LEGNICKIEJ W BADMINTONIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
ZŁOTORYJA PAŹDZIERNIK 2010
SKŁAD DRUŻYNY:
GARULA KATARZYNA, WĘCŁAW MARLENA, BAGIŃSKI MACIEJ,
ZAGÓRSKI MARCIN
IX MIEJSCE
W DOLNOŚLĄSKIEJ GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE
WROCŁAW LISTOPAD 2010
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH STREFY LEGNICKIEJ W BADMINTONIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
ZŁOTORYJA PAŹDZIERNIK 2010
SKŁAD DRUŻYNY:
GARULA KATARZYNA, WĘCŁAW MARLENA, BAGIŃSKI MACIEJ,
ZAGÓRSKI MARCIN